Ketecor

Eesti suurim voldikkardinatehas

Tekstiilkardinad

Kardinasiinid

Ketecor pakub laias valikus kvaliteetseid kardinasiine, mille seast leiad endale kindlasti sobiva. Lisaks valgele, on meilt võimalik tellida ka teisi värvitoone. Kumeratele seintele, nurkadega akendele või teistele erilahendustele pakume konkreetsetest mõõtudest lähtuvat painutusteenust. Samuti saate meilt tellida elegantseid kaarjalt painutatud otstega kardinasiine, luues akende katmisel väikse lisanüansi.

Kõiki Ketecori kardinasiine on võimalik paigaldada nii lakke kui seinale. Kui sa ei ole kindel, millist kardinasiini valida või soovid hinnapakkumist, võta meiega ühendust ning aitame leida sobivaima lahenduse. Olgu lisatud, et meilt on võimalik tellida ka tekstiil- ja tüllkardinaid.

Tekstiilkardinad

Tekstiilkardin on sisustuselement, mis toob stiili pea igasse ruumi. Tekstiilkardinad annavad ruumile näo ja iseloomu. Kangast valmistatud roomakardinad, paneelkardinad ja traditsioonilised lihtsa vormiga külgkardinad sobituvad igasse interjööri nii aksesuaarina kui ka praktilise abimehena. Pakume laia kanga valikut ja oleme paindlikud igasugustele erilahendustele. Meie tootevalikusse kuuluvad külgkardinad, tüllkardinad ja roomakardinad.

Külgkardinad

Ketecor pakub laia külgkardinate materjalide valikut, mille seast leiate suurepäraseid võimalusi erinevate siseruumide kujundamiseks.

Külgkardinaid saab interjööris kasutada erimoodi – kardinapaelaga siinile või kardinapuule, öösidega kardinapuule või trossile, aasadega kardinapuule jne. Külgkardinaid kasutatakse tavaliselt koos tülliga, et päevaajal kataks akent tüll ning õhtul saab paksemad külgkardinad ette tõmmata. Samas võib külgkardinaid kasutada ka vaid ilu eesmärgil, akustika parandamiseks või ka valguse ning temperatuuri reguleerimiseks.

Tüllkardinad

Läbipaistev ja õhuline tüllkardin varjab vaadet siseruumidesse päevasel aja ning kaunid lainetavad kangad toovad ruumidesse kodutunde. Lisaks sobituvad kardina ka hästi erinevate teiste kardina tüüpidega – kasuta kasvõi voldikkardina, roomakardina, kangast külgkardina jms koos.

Roomakardinad

Roomakardinad on alguse saanud Vahemere äärest juba enam kui 2000 aastat tagasi ja selle algupärane vorm oli lihtsalt üks tükk riiet, mis pidi takistama teedelt tolmu jõudmist tuppa. Täna aga valmistatakse roomakardinaid kõikmõeldavatest kaunitest kangastest ning tolmu kinni pidamine enam kardina funktsioonide hulka ei kuulu.

Tänapäevased kardinad liiguvad spetsiaalsel nööridest ja varrastest süsteemidel. Need võivad olla nii pehmelt kukkuvad kui ka ülimalt korrektsed. Üldiselt kasutatakse roomakardinaid iseseisvalt, kuid neid saab ka kombineerida külgkardinatega. Mõõtute poole pealt on võimalik kardinaid tellida nii 6 meetri laiuseid kui ka 6 meetri kõrguseid. Juhtimine käib kas nöörjuhtimisega, kettjuhtimisega või elektriliselt.

Kas oled valmis tellima? Vajad veel lisainfot?

Hinnapäring

Palun kirjelda, mille jaoks pakkumist soovid, vastame 48h jooksul!