Ketecor

Eesti suurim voldikkardinatehas

Fassaadikardinad

Fassaadikardinad

Otsid lahendust maja välisfassaadi ilmestamiseks, müra vähendamiseks või soojusenergia juhtimiseks – siis on fassaadi- ehk väliskardinad just see õige lahendus. Ketecor pakub laia valikut fassaadiribakardinatest fassaadiruloodeni.

Fassaadiribakardinad

Fassaadiribakardin on üha enam Euroopas populaarsust koguv lahendus, mille abil saab reguleerida päikesekiirte suunda ja soojuse juhtimist siseruumidesse. Ribade asendit muutes saab kiired suunata ruumi lakke, põrandale või keskele. Õige nurga alla pannes hoiavad kardinad päikesekiirte sattumist siseruumidesse. Välised ribakardinad saab külmal aastaajal täielikult kokku keerata või reguleerida nii, et hoonesse satuks võimalikult palju päikesesoojust. Selliselt kontrollitud päikeseenergiat saab kasutada tasuta soojusallikana.

Fassaadirulood

Screenkangast fassaadiruloo pakub ruumis kuumal ja päikesepaistelisel suvepäeval meeldivat varju säilitades samal ajal võimaluse nautida läbi akna või fassaadi nähtavat vaadet. Samuti vähendavad ka need tänavamüra. Need sobivad nii suurte pindade, väikeste akende kui ka aknaridade katmiseks. Võimalus on valida ka täispimendavaid kangaid. Juhtimine toimib nagu fassaadi ribakardinal – manuaalselt, lülitist, puldist või automaatika süsteemist.

Päikesemurdja ehk Sunbreaker

Sunbreakeri süsteem on ülitõhus välimine varjutussüsteem, mis võib olla ka hoone dekoratiivne osa. Terad ja juhtrööpad on valmistatud õhukese seinaga pressitud alumiiniumist, mis muudab kogu konstruktsiooni kergeks, kuid samas vastupidavaks. Sunbreaker on mobiilne süsteem, mille tera pöörlemisvahemik on 0 kuni 90 kraadi; seda saab fikseerida nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Päikesemurdja on suurepärane viis hoone hoone arhitektuuriliselt atraktiivsemaks muutmiseks ja hoone energiatarbimise vähendamiseks. Ketecor pakub nii fikseeritud kui ka elektriliselt liigutatavaid süsteeme.

Miks valida just Ketecori fassaadikardinad?

  • Personaalne lähenemine
  • Palju erinevaid materjale
  • Suur valik erinevaid süsteeme
  • Vastupidavad ja kaasaegsed süsteemid
  • Töökindlus ja pikk kasutusiga

Kas oled valmis tellima? Vajad veel lisainfot?

Hinnapäring

Palun kirjelda, mille jaoks pakkumist soovid, vastame 48h jooksul!