Ketecor

Eesti suurim voldikkardinatehas

Ribakardinad

Ribakardinad

Ribakardinate võlu seisneb nende lihtsuses, vastupidavuses ja praktilisuses. Olles akende disainielemendina aegumatud, võimaldavad nad lihtsa liigutusega reguleerida nii päikesevalgust, temperatuuri, ventilatsiooni kui ka privaatsust. Tänu vastupidavale materjalile on ribakardinad pika kasutuseaga kergesti hooldatavad aknakatted, mida saab paigaldada nii akna peale, raamile kui ka klaaside vahele (kahekordsete puitakende puhul), klaaspinnaga ustele või klaasist vaheseintele. Meilt leiate laia värvivalikuga puidust ja alumiiniumist valmistatud ribakardinaid igale aknatüübile.

Ribakardina eelised

Mugav kasutada. Ribakardinate üks peamisi kasutuseeliseid on lihtsus. Ribade kaldenurga muutmisega saab lihtsalt reguleerida ruumi tulevat päikesevalgust terve päeva jooksul. Erinevate asendite valikul saab lasta valguse sisse jäädes ise võõraste pilkude eest kaitstuks. Või vastupidi – valgus ei pääse sisse, kuid väljavaade säilib. Võimalik on valida nöörmehhanismi või mootori abil liigutatavate süsteemide vahel.

Sobib erikujulistele akendele. Soovite ümarat, trapetsikujulist või kolmnurkset ribakardinat? Ribakardinatega on see võimalik. Leiame lahenduse igale aknatüübile.

Pilkupüüdev ja aegumatu sisustuselement. Iga aken on ruumi ehe. Hoolikalt läbimõeldud disain akende välisilme kujundamisel toob ruumis esile selle täisväärtusliku miljöö terviklikkuse. Lai värvivalik ja erinevad materjalid loovad võimaluse muuta aknad eriliseks nii kodus kui kontoris – alustades rõõmsavärvilisest lastetoast, lõpetades arhitektuurselt minimalistliku nõupidamisruumiga. Lisaks tekitavad ribakardinate ribad interjööris väga kaunilt mõjuvaid graafilisi mustreid, mida saab kujunduses suurepäraselt ära kasutada.

Kerge hooldada. Ribakardinaid on väga lihtne puhastada. Piisab kui pühite kergelt pehme lapi või harjaga, kuid võimalik puhastada ka sobiva lisaotsikuga tolmuimejaga riba pinda kahjustamata.

Materjalid

Ketecori tootevalikus on alumiiniumist ja puidust ribakardinad. Saadaval on erinevad värvitoonid, pinnaviimistlused, riba laiused ja perforeeringud.

Alumiiniumist ribakardinate valmistamisel kasutatakse kõrgkvaliteedilist kuumvärvitud alumiiniumi, mille ribad säilitavad oma kuju ja ei deformeeru päikese käes. Alumiiniumist ribakardin peegeldab koos aknale langeva valgusega tagasi ka suurema osa soojuskiirgusest ning võibaldab seeläbi reguleerida ruumi temperatuuri. Tänu oma vastupidavale materjalile on alumiiniumribakardinate eluiga väga pikk. Ribadele kantav värv on antistaatiline, mis väldib tolmu kogunemist kardina eri osadele. Meie laiast värvivalikust ja erineva pinnatöötlusega näidiste seast leiate kindlasti teile meelepärase lahenduse.

Puitribakardin annab ruumile hubasust ja loob kauni interjööri harmoniseerudes iga elustiiliga. Valmistatakse naturaalsest kergest puidust, mille looduslähedast tekstuuri üha enam eelistatakse. Puitribakardinaga on võimalik ka kõige rangeilmelisem kontor hubaseks muuta. Puitribade võimalik laius on 25mm ja 50mm. 

Miks valida Ketecori alumiinium- ja puitribakardinad?

  • Kvaliteetsed mehhanismid
  • Suur valik erinevaid toone
  • Sobivad nii koju kui kontorisse
  • Hea valik erikujulistele akendele
  • Mootoriga lahendused
  • Mehhanismidele 7 aastat garantiid
  • Valmistatud tellimuse põhiselt
  • Konkurentsivõimeline hinnatase

Kangavalik

Kas oled valmis tellima? Vajad veel lisainfot?

Hinnapäring

Palun kirjelda, mille jaoks pakkumist soovid, vastame 48h jooksul!