Voldikkardinad

Voldikkardin on stiilne aknakate, mis sobib peaaegu igale aknatüübile. Vaatamata sellele, et tegemist on tehnilise kardinaga, täiustab voldikkardin iga ruumi hubasuse ja omanäolise disainiga. Voldikkardinate valmistamisel kasutatkse kvaliteetseid materjale, mis vastavad Euroopa standarditele. Voldikkardinate kangas on voltidesse pressitud ning tänu kõrgkvaliteetsele tootmismeetodile säilitab kangas oma kuju ja ei kogu tolmu. Meie valikus on üle 500 kanga - läbipaistvad, poolpimendavad, pimendavad ja kärgmaterjalid. Võimalus on valida erinevate profiili tüüpide ja toonide vahel. Saadaval on palju erinevaid mudeleid. Sõltuvalt mudelist on juhtimised kas manuaalsed (nöörsüsteem või käepidemetest juhitav süsteem) või automaatsed.

Reguleeri valgust kuid samas säilita oma privaatsus

Voldikkardinate kõige müüdavam mudel on VS2. Selle mudeli suureks eeliseks on võimalus avada kardinat mitte ainult alt üles vaid ka ülevalt alla. See annab suurepärase võimaluse katta akent täpselt sealt kust soovitakse. Parim lahendus, kui soovid lasta valgust sisse ning samal ajal tagada piisava privaatsuse.

Ideaalsed erikujulistele akendele

Voldikkardin on väga sobilik erikujulistele aknedele. Ümaratele, kolmnurksetele, trapetsi kujulistele akendele. Leiame lahenduse igale aknale.

Sobib igasse interjööri

Moodne voldikkardinate kangaste kollektsioon pakub kauneid ja trendikaid värvitoone. Kvaliteetsed, peene viimistlusega kangad pakuvad palju erinevaid võimalusi, mis tagavad voldikkardina sobivuse igasse interjööri.

Kärgmaterjalist voldikkardinad

Kärgmaterjalist voldikkardin (honeycombe) kombineerib eksklusiivsust sooja ja hubase efektiga. Tavalisest voldikkardinast erineb ta vaid kanga poolest. Kui voldikkardina kangas on ühekihiline ja 20mm laiune, siis kärgmaterjalist voldikkardina kangas on kahekihiline ja laiuseks on 25mm. Kärgmaterjali eeliseks on võimalus toota kardin ilma, et nöörid ja augud oleksid nähtavad. Kui voldikkardina puhul paistab nööri aukudest mingil määral valgust siiski tuppa, siis kärgmaterjali puhul seda effekti ei ole. Lisaks aitab kärgmaterjal säästa energiakuludelt. Tänu oma struktuurile jääb kahe kanga kihi vahele liikumatu õhk, millel on soojust isoleeriv efekt. Hoides kardinaid kinni püsib talvel tuba soe ja suvel jahe.

Voldikkardinad kahe kangaga - Öö ja päev

Kombineeri pimendav kangas valgust läbilaskva kangaga. Naudi naturaalset valgust päeval ja täielikku pimedust õhtul ja öösel. Sobivad ideaalselt magamistuppa.

Voldikkardinad katuseakendele ja talveaedadele

Voldikkardin on hea lahendus katuseakendele ja talveaedadele. Paljude erinevate mudelite seast leiame teile kindlasti parima lahenduse.

Miks valida Ketecori voldikkardinad

 • Modernne disain
 • 17 erinevat profiilitooni sobivat värvi detailidega
 • Lihtne ja kerge paigaldada - vajadusel saab eemaldada akende pesuks
 • SlimLux süsteem - eriti peenikese profiiliga, toob kangast rohkem esile (akna laius kuni 1 m)
 • "Click" kinnitus süsteem - alt üles - ülevalt alla (VS2) Mudelitel. Takistab ülemise profiili alla vajumist kinnises asendis.
 • Suur valik materjale
 • Lahendus igale aknale
 • Küljeliistud katuseakendele
 • Mootoriga lahendused
 • Mehhanismidele 7 aastat garantiid
 • Valmistatud tellimuse põhiselt

KÜSI PAKKUMIST

Ketecor OÜ
tel. (+372) 5695 5880
info@ketecor.ee
Kiriku tee 6, Urge
Raplamaa, Estonia 79743

© Copyright Ketecor OÜ. Kõik õigused kaitstud.