Rulookardinad

Rulookardin on hea lahendus disainida anknaid, kui otsid mugavust ja funktsionaalsust. Ruloosid saab kasutada suurepäraselt ka koos tekstiilkardinatega. Ruloo tagab väga hea kaitse päikese eest. Valikus on üle 400 erineva kanga, mis tänu spetsiaalsele töötlusele ei kogu tolmu, ei tõmba ligi niiskust ning ei tuhmu. Kangad säilitavad ajas oma kuju. Rulookardina pikaajalise kasutuse tagavad kvaliteetsed kuid lihtsa süsteemiga mehhanismid.

Sobib igasse interjööri

Lai rulookangaste kollektsioon pakub kauneid ja trendikaid värvitoone. Meie valikus on nii valgust läbilaskvad kui ka pimendavad kangad. Disaini oma elutuba poolpimendava kangaga, kaitse end päikese ja võõraste pilkude eest, kuid naudi mõnusat päevavalgust. Vali pimendav kangas magamistuppa. Täielik pimedus magamistoas aitab kaasa heale une kvaliteedile.

Muuda tavaline ruloo kauniks sisustuselemendiks

Kuigi esmapilgul tundub, et ruloo eriliseks muutmine on keeruline, kuna see koosneb ainult kangast ja mehhanismist, siis tegelikkuses on võimalik anda ruloodele lihtsalt omanäoline disain. Vali tavalise valge mehhanismi asemel mõni julgem toon. Lisa eritüüpi alaliist. Ruloo kett ei pea olema alati mehhanisiga sama tooni. Kasutades neid väikseid nõkse saate ruloo, mis erineb teistest.

Ruloo avatavatele aknedele

Aknad, mida saab avada täielikult ja ka tuulutusasendisse on väga funktsionaalsed, kuid klassikalise rulooga sellise akna katmine ei ole parim lahendus. Ketecor soovitab Kassettrulood või külgtrossidega minirulood. Kassettruloo komplekti kuuluvad küljeliistud, mis hoiavad kangast paigal ja ei lase sellel lennelda, kui aken on avatud. Kassettrulool on ka teine hea omadus, see võimaldab teha toa maksimaalselt pimedaks, küljeliistud vähendavad külgedelt sissepääsevat valgust - sobib suurepäraselt magamistuppa. Teine võimalus katta avatavaid aknaid on külgtrossidega miniruloo. Külgtrossid hoiavad rulood paigal ja ei lase kangal lennelda. Minirulood saab avatavale aknale paigaldada ka ilma kruvi auke tegemata, selleks pakume eraldi spetsiaalseid kinnitusi.

Alt üles ruloo

Järjest enam otsitakse lahendust kuidas katta ainult akna alumist osa nii, et ülevalt paistaks valgus. Hea lahendus selleks on voldikkardin, kuid ka ruloo puhul on see variant olemas. Meie tootevalikusse kuulub alt üles suletav kassettruloo.

Screen ruloo - kaitse päikese eest kuid säilita vaade

Päikesepoolsetele suurte akendega ruumidele on hea lahendus screen ruloo, mis peegeldab tagasi päikese soojuse ja pleegitava UV-kiirguse, kuid laseb tuppa piisaval määral valgust. Screen kangast ruloo ei varja väljavaadet, kuna on valmistatud võrkkangast. Screen rulood saab paigaldada nii sise- kui välistingimustesse, kangas on tule- ja veekindel.

Miks valida Ketecori rulood

  • Kvaliteetsed mehhansimid
  • Lai valik kangaid
  • Palju erinevaid mudeleid
  • Kassettrulood
  • Alt üles kassettruloo süsteem
  • Mootoriga lahendused
  • Mehhanismidele 7 aastat garantiid
  • Valmistatud tellimuse põhiselt

KÜSI PAKKUMIST

Ketecor OÜ
tel. (+372) 5695 5880
info@ketecor.ee
Kiriku tee 6, Urge
Raplamaa, Estonia 79743

© Copyright Ketecor OÜ. Kõik õigused kaitstud.