Ribakardinad

Ribakardinad on hea lahendus tihedalt kasutatavates ruumides. Tänu horisontaalselt lahti-kinni liikuvatele ribadele on võimalik reguleerida valgust oma soovide järgi. Võimalik on tõmmata kardin täielikult akna eest ära või liigutada ribasid nii, et valgus tuleb sisse, kuid päikesekiired peegelduvad tagasi või teha ruum pimedaks, keerates ribad täiesti kinni. Ribakardinaid on nii puidust kui alumiinumist ja need sobivad peaaegu iga kujuga aknale. Valikus on palju erinevaid toone. Ribakardinaid saab paigaldada akna peale, raamile kui ka klaaside vahele (kahekordsete puitakende puhul).

Alumiinum ribakardinad

Alumiinum ribakardinad on väga vastupidavad. Spetsiaalsest sulamist valmistatud ribad hoiavad oma kuju ja ei deformeeru päikese käes. Alumiinum ribakardinad on saadaval paljudes erinevates toonides ja kolmes laiuses: 16mm, 25mm ja 50mm. Soovid elegantset ja peent lahenust vali 16mm ribakardin, kui soovid julget lahendust vali 50mm ribakardin.

Disaini oma ribakardinad

Soovid midagi teistsugust - alumiinum ribakardina nöörid ei pea olema alati kardinatega sama tooni. Valides riba toonist erineva nööride tooni, muudad tavalisena tunduva aknakatte eriliseks sisustuselemendiks oma kodus.

Praktiline lahendus niisketesse ruumidesse

Alumiinum ribakardinad on niiskuskindlad. Sobivad hästi nii kööki kui vannituppa.

Hea lahendus erikujulistele akendele

Soovid ümarat, trapetsikujulist või kolmnurkset ribakardinat? Alumiinum ribakardinatega on see võimalik. Leiame lahenduse igale aknatüübile.

Puitribakardinad

Puitribakardin annab ruumile hubasust ja loob kauni interjööri. Puitribad võivad olla 25mm ja 50 mm laiad. 25mm puitribasid on meie valikus 17 erinevat tooni. 50mm puitribasid on valikus 41 erinevat tooni. 50mm ribade puhul on võimalik valida kas nöör- või lintredelid.

Eksklusiivne ja trendikas

Muuda oma kodu atmosfäär unikaalseks Ketecori puitribakardinatega. Naturaalne materjal annab interjöörile eksklusiivse ja trendika disaini. Lihtsa vaevaga harmoniseerub puitribakardin iga elustiiliga.

Disaini oma ribakardinad

Ka puitribakardina nöörid ei pea olema alati kardinatega sama tooni. 50 mm puitribadel saab asendada nöörredelid lintredelitega. See annab kardinale hoopis uue välimuse. Lintredel ei pea olema ribaga sama tooni.

Miks valida Ketecori Alumiinum ja puitribakardinad

  • Kvaliteetsed mehhanismid
  • Vastupidavad materjalid
  • Suur valik erinevaid toone
  • Sobivad nii koju kui kontorisse
  • Hea valik erikujulistele aknedele
  • Mootoriga lahendused
  • Mehhanismidele 7 aastat garantiid
  • Valmistatud tellimuse põhiselt
KÜSI PAKKUMIST

Ketecor OÜ
tel. (+372) 5695 5880
info@ketecor.ee
Kiriku tee 6, Urge
Raplamaa, Estonia 79743

© Copyright Ketecor OÜ. Kõik õigused kaitstud.